شیوه الگوریتم گوگل

این الگوریتم ارزش هر پیوند رد و بدل شده در دنیای وب را بررسی می کند. داشتن یک سایت معتبر که شما را معرفی کند تأثیر بیشتری نسبت به یک سایت بد در گوگل دارد. عناصر مختلف دیگری نیز برای این الگوریتم در نظر گرفته شده است. مانند میزان ترافیک پیوند ، کلیک پیوند ، قدرت پیوند سایت ، تعداد پیوندها ، رتبه صفحه مورد نظر و غیره که مستقیماً بر ارزش پیوند تأثیر می گذارند. اما فقط این عناصر نیستند که مثر هستند. صدها مورد دیگر با تفسیرهای اصلی Google بر روی این پیوندها اعمال می شود و در نتیجه ، ارزش آن پیوندها تعیین می شود.

الگوریتم Google Link کار ارزیابی را انجام می دهد. به عنوان مثال ، اگر شما یک سایت تلفنی هستید و پیوندی را از یک وب سایت فعال در تجارت تلفن دریافت می کنید ، بسیار مفیدتر از دریافت همان لینک از یک سایت خبری است. به این نکات مهم توجه کنید و روشهای اساسی ایجاد لینک را بیاموزید تا از این الگوریتم عقب نمانید.

چقدر طول می کشد تا بک لینک تأثیر خود را نشان دهد؟
این س oneال یکی از س questionsالاتی است که تقریباً همه سئوکاران درگیر آن هستند و هیچ کس پاسخ دقیق و کاملی ندارد. این زمان به طور کلی بین چند روز تا چند ماه در نظر گرفته می شود. اما جان مولر دیدگاه جالبی دارد. وی می گوید: “نحوه مدیریت پیوندها کاملاً سازگار است.” هیچ وقت برای این اثرات یک بازه زمانی مشخص وجود ندارد. شما می توانید یک باند دریافت کنید و یک ساعت بعد اثر آن را ببینید ، یا می توانید یک باند دریافت کنید و اثر را چندین ماه بعد احساس کنید. بنابراین ، نباید تأثیر پیوند را مرور زمان بدانید. برعکس ، بهتر است آن را به طور مداوم ادامه دهید تا بتوانید تأثیر آن را به طور مداوم مشاهده کنید.

درباره ی kfuei8535

مطلب پیشنهادی

سئو چیست؟

SEO از اصطلاح Search Engine Optimization گرفته شده است ، که دارای کلمات معادل مانند …