آپدیت الگوریتم گوگل

این س Johnال از جان مولر پرسیده شد و پاسخ بسیار جالب توجهی بود: طبیعتاً وقتی در قلب الگوریتم گوگل به روزرسانی می شود ، همه چیز در هاله ای از ابهام است. این شاید الگوریتمی است که تحت تأثیر قرار گرفته و کاملاً خنثی است. اما به طور کلی ، گوگل به دنبال تقویت و پیگیری ساختارهای الگوریتمی برای پیروی از ساختارهای الگوریتمی است و برای اطمینان از اطمینان خود به این کار ادامه می دهد.

تغییراتی که در قلب الگوریتم رخ می دهد بیشتر تفسیرهایی است که توسط هوش مصنوعی ایجاد می شود. در نتیجه ، آنها می توانند لینک مستقیم به بک لینک داشته باشند. به طور معمول ، نمونه PB آنها در گذشته می تواند تأثیر قابل توجهی در رتبه بندی سایت داشته باشد. اما با گذشت زمان و اضافه شدن تفاسیر جدید ، PBB به تدریج تحت تأثیر قرار گرفت و تفسیرهای جدید PBB به تدریج تحت تأثیر قرار گرفت و سایت های پیشخوان دردناک بودند.

جان مولر ادامه می دهد: “این تغییر که عمدتاً به صورت تفسیرها و استراتژی های جدید اجرا می شود ، به روزرسانی اصلی نامیده می شود ، زیرا هر وقت تفسیر جدیدی را می توان به طور کلی جستجو کرد و نتایج را به” کاربر “نشان داد. برای تغییر کامل. در نتیجه ، این تغییرات مستقیماً روی ارزش پیوندها تأثیر می گذارد. بنابراین ، تغییر در هسته لزوماً به معنای تأثیر بر الگوریتم اتصال نیست. این می تواند یک نوع حمل و نقل هسته ای باشد و هیچ تاثیری در الگوریتم ندارد. و می تواند یک هسته به روزرسانی مستقیم در الگوریتم پیوند داشته باشد.

درباره ی kfuei8535

مطلب پیشنهادی

سئو چیست؟

SEO از اصطلاح Search Engine Optimization گرفته شده است ، که دارای کلمات معادل مانند …